نتایج جستجو برای عبارت :

اورهان پاموک نویسنده ترکیه ای

دانلود کتاب صوتی موزه معصومیت اثر اورهان پاموک

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب موزه معصومیت اثر اورهان پاموک :: دانلود کتابketabdownloadpdf.blog.ir › tag › دانلود رایگان کتاب م...دانلود کتاب های اورهان پاموک - فیدیبو https://fidibo.com › نویسندگان خرید و دانلود کتاب های صوتی و الکترونیکی اثر اورهان پاموک. مجموعه ای از ... رمان موزه معصومیت، ...
دانلود کتاب صوتی موزه معصومیت - سایت گویا کتابgooyaketab.rzb.ir › postاو ۶ سال صرف نوشتن این رمان کرد و در نهایت ...,دان
کتاب صوتی موزه معصومیت

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی موزه معصومیت اثر اورهان پاموک :: ...download-book-ketab2.blog.ir › tag › دانلود رایگان ک...۲ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «دانلود رایگان کتاب صوتی موزه معصومیت اثر اورهان پاموک» ثبت شده است - دانلود کتاب.
دانلود کتاب موزه معصومیت اثر اورهان پاموک - فیدیبوfidibo.com › ... › داستان و رمان ترکیه رتبه: ۲٫۹ - ‏۳۵ رأیخرید و دانلود کتاب موزه معصومیت اثر اورهان پاموک مترجم مریم طباطباییها از انتشارات پوینده.
دانلود تمام اهنگهای اورهان گنجه بای
اهنگ صوتی اورهان گنجه بای
باتسین بو دنیا اورهان گنجه بای دانلود
بهترین اهنگ اورهان گنجه بای

کانال تلگرام اورهان گنجه بای
دانلود فول آلبوم اورهان گنجه بای
دانلود بهترین آهنگ های اورهان گنجه بای
اورهان گنجه بای yarabbim
اورهان پاموک نویسنده ترکیه ای
اورهان پاموک نویسنده ترکیه ای در سال ۱۹۵۲ در محله نیشان تاشی استانبول ترکیه چشم به جهان گشود.وی تحصیلات خود را در کالج روبرت به پایان برد و به مدت 3 سال در رشته معماری در دانشگاه استانبول تکنیک واقع در استانبول به تحصیل پرداخت. اولین رمان او یعنی جودت بیک و پسران در سال 1979 جایزه رمان نویسی انتشارات ملیت و جایزه رمان‌نویسی اورهان کمال در سال 1983 و جایزه فرانسوی کشف اروپا در سال 1991 را به خود اختصاص داد. پاموک بعد ا

عاشقانه‌ای پر فراز و نشیب از دهه‌های ۷۰ و ۸۰ میلادی استانبول!آخرین کتاب تابستون ۹۸.در ابتدای داستان نمی‌تونستم شخصیت کمال رو درک کنم، این‌که چجوری هم نمی‌خواست افسون رو از دست بده و هم می‌خواست با سیبل نامزد کنه! اما خب به مرور که پیش رفتم روال داستان دستم اومد و از طرفی خوشم اومد که نویسنده خیلی درمورد مردا فانتزی فکر نکرده و یه شخصیت واقعی و نزدیک به واقعیت رو به تصویر کشیده و زمان و جدایی رو عاملی گذشته برای عاشق تر شدن کمال. یعنی هر چ
   درست در ساعت ۲۸دقیقه بامداد روز ۲۱ دی‌ماه ۹۷ جمله آخر موزه معصومیت را خواندم. این لحن نوشتن شبیه لحن نوشتن اورهان پاموک است وقتی از زبان کمال سرگذشتش را نوشته و کتاب کرده است. درست نمی‌دانم آیا واقعا همچین موزه‌ای هست یا این‌ها همه زاییده ذهن نویسنده ست، ولی واقعیت داشتن این کتاب در نظرم بعید است. این که یک نفر انقدر دیوانه‌وار مشغول جمع چیزها بشود و اینطور دقیق اتفاقات، وسایل، اسم‌ها و غیره یادش بماند تقریبا بعید است. این‌ها فقط می‌
نام کتاب: #سمفونی_مردگان | نویسنده: #عباس_معروفی | #انتشارات_ققنوس | ۳۵۰ صفحه.رمان در بی زمانی می گذرد، ساعت ها همه خواب، آدم ها همه بیدار.کتاب شش راوی دارد: سوجی، آیدا، اورهان، صاحب کارگاه چوب بری، یک نماینده از قشر مذهبی و یک نماینده از قشر روشنفکران..آیدین و خواهرش آیدا از سنت بیزار هستند و همین موجبات طرد آن ها از سمت و سوی پدرشان را فراهم ساخته. در نقطه ی مقابل، اورهان که کوچکتر از آیدین و آیدا است، به سبب علاقه ی بی حد به سنت، مورد تاییو همیش

این روزها و شب ها علاوه بر کارهای خانه، فرصتی اگر دست بدهد، سرگرم کتاب خواندن می شویم. بعضی کتاب ها اشتراکی هستند مثل " امید علیه امید " و " زنی با موهای سرخ " که خواندن شان به عهده ی همسر است و گوش دادنش با من! پیش از خواب اما هر کدام کتابی جداگانه را می خوانیم. همسر مشغول " ده پرسش از دیدگاه جامعه شناسی " ست و من سرگرم " باغ سنگی".
اوایل تمام فرصت هایمان را به تماشای فیلم می گذراندیم. بعدش مثل کسی که چشم و دلش سیر شده باشد، یک مدتی فیلم ها را کنار گذ
لطیفه در مورد غم و اندوه
در این مطلب از سایت جسارت می خواهیم در مورد لطیفه در مورد غم و اندوه صحبت کنیم. این مطلب به خواسته شما عزیزان زده شده است و امیدواریم مورد توجه و عنایت شما کاربران گرامی قرار گیرد.
لطیفه در مورد غم و اندوه
فرناندو پسوا میگه که اندوه تلاشگران سخت کوش بدترین نوع اندوه است پس نتیجه می گیریم که خوشحالی آدم های بیکار و بی عار هم بهترین نوع خوشحالیه

اورهان پاموک میگه کتاب ها که ما آنها را به اشتباه مای تسکین می دانیم. تنه
اختصاص ردیفهایی برای کتب ترکی در کتابخانه مرکزی دانشگاه تبریز خبری مسرت‌بخش برای محققین و علاقه‌مندان فرهنگ بومی می‌باشد.
در این قسمت از کتابخانه مرکزی دانشگاه، قریب به اتفاق این کتب ذی‌قیمت، آثار نظم و نثر ترکی  را شامل می‌شود. کتبی نیز برای آموزش زبان ترکی و نیز مباحث زبانشناسی موجود می‌باشد.
علاوه بر کتابهایی از ایران نظیر ثعلبیه، آذربایجان ادبیات تاریخینه بیر باخیش، آذربایجان دیلینین نحوی، ترجمه‌های ترکی شاهنامه فردوسی و دیوان
آره خلاصه؛ عیدمون و تعطیلات‌مون و استراحت‌مون و سه هفته‌مون به سادگی هرچه تمام‌تر به فنا رفت. سال نود و هشت رو با این وضع که شروع شده سال «خرکاری و مفت‌کاری» نامگذاری می‌کنم. که درس عبرتی بشم برای سایرین که اینطوری خودشون رو اسیر هیچ کاری نکنن.حبیب رضایی یه جمله‌ای توی خندوانه گفت که برام جالب بود؛ از این جهت که خیلی تلاش می‌کنم منم اینطوری باشم. ایشون در پاسخ به سوال رامبدجوان که پرسید «شده ناامید بشی؟» گفت «حتی الکی یه چیزی پیدا می
نگفته‌های مغز شبیه رخت چرک‌های سبد حمام و ظرف‌های نشسته‌ی سینک ظرفشویی است. همان طور که چند دقیقه بعد از شستن لباس‌ها و ظرف‌ها سینک و سبد حمامت پر از کثیفی است، درست چند دقیقه بعد از اینکه حرف‌هایت را یک جایی تخلیه می‌کنی باز مغزت پر از نگفته‌هاست. یکی با دیگری حرف می‌زند، یکی با خودش، یکی برای دیگری می‌نویسد، یکی برای خودش. بالاخره این حجم از نگفته‌های مغز آدم باید یک جایی تخلیه شود. من اما نگفته‌هایی دارم که تا به حال نه هیچ وقت برای
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

اورهان اؤلمز - آدام و قادین

استانبول پر از شگفتی ها است. در کوچه پس کوچه های این شهر زیبا موزه ای متفاوت از دیگر موزه های فرهنگی وجود دارد: موزه معصومیت. نامی نامتعارف برای یک موزه است، درسته؟ موزه معصومیت داستان جالبی نیز دارد. این موزه در یکی از قدیمترین محله های استانبول قرار دارد. چوکورجوما (Çukurcuma) نامی آشنا برای دوستداران شهر استانبول است. موزه معصومیت برای علاقه مندان و گردشگران که به دنبال تجربه ای متفاوت می گردند، بهترین گزینه است.
موزه معصومیت در استانبول توسط
ترکیه کشوری است که با جمعیت 73 میلیون نفر که در غرب مجموعه کشورها آسیا قرار گرفته است و در ضمن جنوب شرقی آن در مجموعه کشورها اروپا میباشد و شما گردشگران تور ترکیه دقت داشته باشید که همسایه ها مرزو بوم ترکیه از شمال بلغارستان در شمال شرق گرجستان در شرق کشور‌ایران و جمهوری آذربایجان از جنوب به میهن عراق و سوریه و از غرب با یونان همجوار بوده و درضمن پایتخت این مرز و بوم آنکارا و واحد مبلغی آن ها لیر می‌باشد برای مسافرت به آنکارا ما ارزان ترین تو
شهر زیبای استانبول پایتخت فرهنگی کشور ترکیه نامیده شده است زیرا این شهر تاریخی حرف های زیادی از فرهنگ ، تمدن و تاریخ ترکیه دارد . اگر با تور استانبول از اصفهان به این مقصد زیبا سفر کرده اید در جای جای شهر ، آثار تاریخی حیرت انگیزی را خواهید دید که نشان از فرهنگ و قدمت این شهر دارد . گردشگرانی که به ترکیه سفر می کنند بازدید از دیدنی های استانبول را در اولویت اول برنامه های خود قرار می دهند و بیش از هرچیزی برای بازدید از این اماکن وقت می گذراند .
جاذبه های شهر وان
برای سـفر به ترکیه شرقی به صــورت زمینی میتونید از مرزهای سرو، رازی و بازرگان ســفرتون رو شـروع کنید. مرز سرو در نزدیکی ارومیه، مرز رازی در نزدیکی خوی و مرز بازرگان در نزدیکی بازرگان قرار داره. اگر با خودرو شخصی سفر میکنید، میتونید بر اساس علاقه یکی از این سه مرز رو انتخاب کنید. برنامه سفری که پیش روتونه از مرز سرو شروع میشه، اما با استفاده از همین الگو و دانستن فاصله شهرها و روش سفر، میتونید خیلی راحت سفری پر خاطره رو تجربه
توی مترو، تاکسی، صف نونوایی و ... حتما چندتایی از این جملات را شنیدید: "الان چشم دنیا به ماست ببین با تحریمای آمریکا جا می‌زنیم یا نه!" "میدونستی 99.9 درصد دانشمندای ناسا ایرانین؟" "شما برو اروپا تعداد ایرانیاش از خودشون بیشتره. اینقدر که ایرانی اونجا هست از هیچ جای دیگه نیستن. من خودم 50هزار سال اروپا بودم. پروازم همین 30ثانیه پیش از لندن نشست!" و قص علی هذه.
ولی واقعا این حرفا تا چه حد واقعیت داره؟ آیا مردم دنیا از عبادت‌گاه‌های بودایی چین تا سواح
دانلود کتاب من او را دوست می داشتم
«من او را دوست داشتم» نوشته آنا گاوالدا(-۱۹۷۰)، نویسنده فرانسوی است. این رمان داستان خانواده‌ای است که پدر خانواده به‌طور ناگهانی همسر و دو دخترش را ترک می‌کند و ماجراهایی را رقم می‌زند که موجب واکاوی و شناسایی شخصیت واقعی پدر، مادر و روابط آن‌ها در طول زندگی مشترکشان می‌شود. گفت وگویی طولانی میان زنی جوان و پدرشوهرش است. پدرشوهر به او می‌گوید چگونه عشق بزرگش را به دلیل اشتباهاتش از دست داده است. نویسند
سفر نوروزی و جهانگردی

چکیده مطلب
جهانگردی یکی از پرطرفدارترین تیزرهایی است که مورد توجه گردشگران در تعطیلات قرار می‌گیرد.تعطیلات نوروز در ایران بسیار فرصت مناسبی برای گردشگران می‌باشد.جاذبه‌های فراوانی سرتاسر این کره خاکی وجود دارد که چشم هر بیننده‌ای را به خود جذب می‌کند.در این مقاله سفر نوروزی و جهانگردی تیتر می‌باشد.اما بهتر است بدانید که شاید یکی از بهترین گزینه‌ها برای جهانگردان، رویارویی با جاذبه‌های گردشگری شگرف ایران خوا
زندگی‌نامهرامش، با نام اصلی آذر محبی تهرانی، در ۲۲ آبان ۱۳۲۵ در شهر تهران و در خانواده‌ای با سه خواهر و یک برادر به دنیا آمد و تا دیپلم طبیعی به تحصیلات خود ادامه داد. او تصمیم داشت بعد از دیپلم وارد دانشگاه شود و در رشتهٔ جراحی به تحصیلات خود ادامه دهد، اما به عرصهٔ خوانندگی روی آورد.
خوانندگیرامش از ریشه‌های موسیقی کلاسیک فارسی شکوفا شده بود و حرفه خود را به‌طور رسمی در سال ۱۳۴۳ با ترانه "پرستو جان" در برنامه "یک شاخه گل" رادیو گل‌ها آغاز
. کِلیدَر (محمود دولت ­آبادی)
کِلیدَر نام کوه زیبایی است که بین شهرهای سبزوار، نیشابور و قوچان در استان خراسان قرار دارد. جایی که تمام داستانِ بلند و البته واقعی دولت‌آبادی در آنجا روایت می‌شود. این رمان بلندترین اثر محمود دولت‌آبادی است که در حدود ۳۰۰۰ صفحه و ده جلد به چاپ رسیده و روایت زندگی یک خانواده کرد ایرانی است که به سبزوار خراسان کوچ کرده‌اند.
شخصیت اول این رمان شخصی به نام گل‌محمد است که دولت‌آبادی بیش از ۱۵ سال عمرش را صرف نگار

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها